جزئیات ۲۰۱۶ Eset Mobile Security

مشخصات Eset mobile Security 2016
مشخصات Eset mobile Security 2016

زمانی بود که یک رایانه شخصی، نقطه اتصال شما با دنیای بیرون بود و به همین دلیل، آماج حمله انواع بدافزار قرار می گرفت. نسل اول تلفن های همراه، به دلیل سیستم های نرم افزاری ساده، چندان با مشکل ویروس مواجه نبودند. عملا سیستم عاملی نبود که ویروسی روی آن پیاده شود. اما همه چیز به اینجا معطوف نشد. با ظهور گوشی های هوشمند، شرکت ها تصمیم به پیاده سازی سیستم عامل های مختلف روی گوشی ها و بعدها تبلت ها گرفتند. حالا ویروس ها هم می توانستند مجالی برای خودنمایی در این پهنه جدید داشته باشند. این مسئله ضرورت توجه به امنیت دستگاه موبایل یا تبلت را جدی تر کرد، حالا گوشی ها بار بسیاری از فعالیت های روزمره و حتی اقتصادی ما را به دوش می کشند. پس امنیت گوشی یا تبلت، بسیار مهم است. شرکت Eset به دلیل فراگیر شدن استفاده از موبایل و تبلت، بر روی امنیت این محصولات، تمرکز و تحقیقات گسترده ای را صورت داد و ۲۰۱۶ Eset Mobile Security آخرین نسخه برای محافظت از دستگاه شماست. حالا می توانید هنگام خرید، فعالیت در شبکه، پرسه زدن در وب و دانلود اپلیکیشن ها، امنیت و آرامش خاطر را با موبایل یا تبلت خود تجربه کنید. حفاظت از دستگاه خود را به قابلیت های ضد دزدی، ضد ویروس و ضد فیشینگ Eset Mobile Security بسپارید. حذف و مبارزه با تمامی انواع بدافزار، ویروس، تروجان، کرم، Keylogger و تهدیدات اینترنتی، به کمک Eset Mobile Security میسر خواهد بود.

برای ایمن شدن، همین حالا اقدام کن...

بالاترین سطح امنیت، پیشگیری است، شاید تنها لحظه ای بعد خیلی دیر باشد!!!

مشخصات ۲۰۱۶ Eset Mobile Security در زمینه قابلیت های ضد دزدی

با تکیه بر ویژگیهای ارزشمند ضد دزدی و امکان نظارت در my.eset.com، به شما در حفاظت و یافتن دستگاه گم شده تان، کمک شایانی می کند.

 • قابلیت ضد دزدی: تشخیص و واکنش به رفتار مشکوک، استفاده از نام کاربری و رمز عبور اشتباه برای ورود، وارد کردن سیم کارت غیر مجاز و…. پیام هشدار به my.eset.com همراه با مکان تلفن، جزئیات سیم کارت و … فرستاده می شود. این پیام ها از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود تا شانس واکنش سریعتر و پیدا کردن دستگاه گم شده به طرز معناداری افزایش یابد.
 • نمایش پیام اختصاصی بر روی صفحه: یک پیغام سفارشی بر روی صفحه دستگاه گم شده به نمایش در می آید تا با یابنده دستگاه تماس برقرار کند. این پیام حتی وقتی دستگاه قفل باشد نیز ظاهر می شود!
 • ردیابی مکان: وقتی دستگاه به عنوان دستگاه گم شده معرفی می شود، مکان آن مکررا به my.eset.com  فرستاده شده و بر روی نقشه به نمایش در می آید. این مسئله به ردیابی بلادرنگ دستگاه در هر لحظه کمک می کند، در عین حال اگر موقعیت دستگاه تغییر کند، مکان آن برای انجام بروز رسانی موقعیت، به my.eset.com فرستاده می شود.
 • عکس های فوری دوربین (Camera Snapshots): هنگامی که یک دستگاه تحت عنوان “گم شده” معرفی می شود، عکس های فوری به طور متناوب، از دوربین های عقب و جلوی گوشی به my.eset.com فرستاده می شوند. این مسئله به یافتن سریع مکان یا حتی یابنده دستگاه کمک می کنند.
 • هشدار شارژ کم باتری: وقتی شارژ باتری دستگاه کم می شود و هشدار شارژ باتری ظاهر می شود، موقعیت مکانی جاری و عکس های دوربین به طور خودکار به my.eset.com فرستاده می شوند، قبل از اینکه دستگاه خاموش شود.
 • تطبیق سیم کارت: کنترل گوشی کماکان در دستان شماست، حتی اگر گوشی دزدیده یا مفقود شود. دستگاه شما می تواند دستورهای راه دور را دریافت کند حتی وقتی یک سیم کارت غیرمعتبر درون آن وارد شده باشد. لیست “دوستان معتمد” که قبلا تعریف کرده اید، بعد از وارد کردن سیم کارت جدید، شماره سیم کارت، IMSI و کد IMEI دستگاه را دریافت خواهند کرد.
 • بهینه سازی قابلیت ضد دزدی: واسط وب قابلیت ضد دزدی در نهایت کارایی قابل تنظیم و پیکربندی می باشد تا شانس بازیابی دستگاه از دست رفته افزایش یابد.

ویژگی های ممتاز Eset Mobile Security 2016

 • ضد فیشینگ: مراقبت از دستگاه شما در برابر وب سایت های جعلی که در پوشش یک وب سایت متعارف، قصد دزدیدن اطلاعات حساس نظیر نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات بانکی شما را دارند.
 • دسترسی های برنامه ها (Appها): می توانید سطوح دسترسی برنامه های نصب شده را در گروه های سازمان دهی شده مشاهده کنید، بدین ترتیب می دانید که کدام برنامه به چه اطلاعاتی دسترسی دارد.
 • اسکن زمانبندی شده: یک برنامه زمانبندی که برای شما مناسب است را برای اسکن دستگاه مشخص می کنید.
 • قرنطینه: تمامی تهدیدات شناسایی شده به قرنطینه می روند و در آنجا، قادر به انجام هیچ صدمه ای به دستگاه شما نیستند، در قرنطینه شما می توانید تصمیم بگیرید که آنها را نگاه دارید یا برای همیشه حذف کنید.

اتصال ایمن به اینترنت با Eset Mobile Security 2016

زمانهایی که آنلاین هستید، حالا سرشار از لذت و آرامش خاطر هستند، چرا که می دانید همواره در نهایت امنیت به اینرنت متصل می شوید. دنیای وب برای شما، خالی از هرگونه تهدید و وب سایت های مخرب خواهد بود. با تکیه بر تکنولوژی ارتقاء یافته NODE32 از سلامت App هایی که دانلود می کنید مطمئن خواهید بود و می دانید چیز تهدید آمیزی را زیر یک ماسک جذاب پنهان نکرده اند.

 • اسکن بلادرنگ: اطمینان حاصل می کنید که همه Appها و ارتباطات از نظر وجود بدافزار بررسی شده اند. در برابر همه تهدیدات آنلاین و آفلاین، حتی حملات کد USSD  ایمن خواهید بود. (USSD پروتکلی است که به تلفن های GSM اجازه ارتباط با کامپیوترهای ارائه دهنده سرویس های مختلف می دهد.)
 • اسکن بر حسب درخواست: هر زمان که حس کردید فعالیتی مشکوک در دستگاه شما رخ می دهد، می توانید اسکن را انجام دهید، فعالیت های مربوط به اسکن، به صورت خاموش ادامه می یابد، بدون آنکه مزاحم فعالیت های جاری و روزمره شما شود. درنتیجه شما می توانید به Logها و نتایج اسکن به صورت جزئیات، برای بررسی تهدیدات ردیابی شده اقدام کنید.
 • ESET Live Grid، شبکه پویای ESET: تضمین حفاظت قطعی در برابر تهدیدات در حال ظهور به کمک تکنولوژی ابری جمع آوری همه انواع بدافزارها از دستگاه کاربران در سرتاسر جهان
 • تشخیص Appهای بالقوه ناخواسته: برنامه های نامعتبر می توانند با سوءاستفاده از منابع و توابع دستگاه، به آن آسیب وارد کنند. با کنترل پیامک ها یا تماس های خروجی از دستگاه با شماره های خاص، هرگونه استفاده از دستگاه، تحت سیطره مدیریت Eset Smart Security 2016 خواهد بود.
 • قفل راه دور: به شما اجازه می دهد تا تلفن یا تبلت خود را از راه دور قفل کنید تا امکان دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شخصی، تصاویر و .. غیرممکن شود.
 • مکان یابی GPS: از راه دور، مختصات GPS دستگاه گم شده تان را به کمک یک دستور SMS از راه دور مکان یابی کنید.
 • آژیر از راه دور: به شما کمک می کند تا با به صدا در آوردن آژیر بر روی دستگاهتان، آن را پیدا کنید. در حالت Premium نرم افزار Eset mobile Security، صدای آژیر می تواند حتی از طریق my.eset.com فعال شود.

تماس و پیامک ایمن تر و راحت تر با Eset Mobile Security 2016

دیگر مجبور نیستید خود را درگیر همه تماس ها و پیامک ها بکنید. حالا برای حفظ حریم خصوصی و آسودگی خاطر شما، ابزار و انعطاف پذیری لازم برای مسدود کردن هر کسی که بخواهید در هر زمانی که بخواهید، در دستان شماست.

 • فیلتر تماس و پیامک: تنها پیام ها و تماس هایی که می خواهید دریافت خواهید کرد. همچنین امکان تعیین فرستنده پیام یا تماس گیرنده و یا حتی زمان دریافت پیام یا تماس، وجود خواهد داشت. همچنین می توانید آخرین تماس گیرنده یا فرستنده پیام را همزمان مسدود کنید.
 • مسدود کردن مبتنی بر زمان: امکان مسدود کردن تماس ها و پیامک ها در طول زمان های خاص وجود خواهد داشت، در عین حال امکان استثناء قائل شدن برای دوستان و خانواده از این محدودیت ها برای تماس یا پیامک وجود دارد.
 • مسدود کردن تماس/پیامک: می توانید تماس ها یا پیامک های یک کاربر یا گروه خاص را مسدود کنید. در سیستم عامل اندرویدتان می توانید گروه های تماس خانواده، کار، دوستان و … را ایجاد کنید و برای هر گروه قوانین دلخواه خودتان را تعیین کنید. شما حتی می توانید تمامی تماس ها و پیامک ها از سوی شماره هایی که مخفی کرده اید را مسدود کنید!
 • مسدود کردن آخرین تماس گیرنده: می توانید آخرین کسی که تماس گرفته را مسدود کنید و از تماس های بعدی او در آینده نیز جلوگیری کنید. این کار آسان و راحت است و پایانی برای تماس های ناخواسته، یک بار برای همیشه است.

پشتیبانی کارآمد از Tablet

 واسط کاربری بهینه شده برای تبلت، به شما امکان دسترسی آسان به تمامی توابع امنیتی را ارائه کرده است.

 • پشتیبانی از Tablet: طراحی نرم افزار برای تبلت، در حالت عمودی و افقی به صورت واکنش گرا یا Responsive است(منظور از واکنش گرا این است که واسط کاربری متناسب با نوع و سایز صفحه نمایش، به صورت تمام صفحه و چشم نواز، بدون هیچ اشکال گرافیکی و بصری اجرا می شود)، در عین حال ویژگی هایی که تنها برای گوشی های هوشمند پیاده سازی شده اند، هنگام استفاده از نرم افزار در محیط Tablet مخفی خواهند بود (مثل مسدود کردن آخرین تماس گیرنده).
 • به روز رسانی های کم حجم: بسته های کم حجم به روزرسانی به شما اطمینان می دهند که همواره از بالاترین و به روزترین سطح امنیت برخوردار هستید، بدون اینکه این به روز رسانی ها برای کارتان مزاحمت ایجاد کنند یا سرعت شما را کاهش دهند.
 • واسط کاربری جدید: برای تکمیل و غنا بخشیدن به تجربه اندرویدی شما، همه توابع امنیتی را هر زمان که بخواهید زیر انگشتان خود احساس خواهید کرد!

سیستم مورد نیاز برای Eset Mobile Security

 • اندروید ۲.۳ به بالا
 • رم دستگاه: ۲۵۶ مگابایت به بالا
 • حافظه: ۲۰ مگابایت به بالا
 • صفحه نمایش لمسی (حداقل ۲۴۰x320px)
 • پردازنده: ۵۰۰+ MHz ARM7 به بالا
 • اتصال به اینترنت

نکته: کارکرد برخی از قابلیت های نرم افزار، به نسخه سیستم عامل اندروید بستگی دارد.

منابع

http://cdn5.esetstatic.com/eset/US/pages/product/personal/docs/ESET-Mobile-Security-3.pdf

http://www.eset.com/us/products/mobile-security-android

برای ایمن شدن، همین حالا اقدام کن...

اطلاعات مهم تر و با ارزش تر، امنیت بسیار بیشتری می خواهند!!!