جزئیات Kaspersky Internet Security – Multi device 2017

مشخصات Kaspersky Internet Security – Multi device 2017
مشخصات Kaspersky Internet Security – Multi device 2017

حفاظت ویژه از PC ، Mac و Android

 نرم افزار امنیتی Kaspersky Internet Security – Multi-Device حفاظتی ویژه و ممتاز را برای رایانه های، تبلت ها و گوشی های تلفن همراه به ارمغان می آورد. این نرم افزار امنیتی، سهولت استفاده و فناوریهای امنیتی نوآورانه را در هم ادغام کرده است تا  از حریم خصوصی، پول، هویت و کودکان در برابر ویروس های پیچیده و خطرات دنیای امروز، محافظت کند. کلیه بدافزارها، تروجان ها، کرم ها و روت کیت ها، باید به دنبال قربانیان دیگری بگردند، چرا که شمابه لطف پایگاه داده جامع Kaspersky راه را بر هرگونه تهدید بسته اید.

تعداد دستگاه هایی که می توانند از محصول خریداری شده استفاده کنند، به نوع لایسنس خریداری شده بستگی دارد.

 • محافظت در برابر ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و تهدیدات اینترنتی و …
 • ایمن سازی هر نوع ترکیب PC، Mac و Android
 • سپر امنیتی برای حریم خصوصی و مقابله با دزدی اطلاعات هویت
 • افزودن لایه های امنیت بیشتر برای خریدهای اینترنتی و انجام امور بانکی
 • کمک به شما برای ایمن نگاه داشتن کودکانتان از مخاطرات دنیای اینترنت…
 • امنیتی در کلاس جهانی، در دستان شماست، بدون کند شدن دستگاه های شما
 • تسهیل مدیریت امنیت روی همه دستگاه های شما

مزایای Kaspersky Internet Security – multi-device

در زیر مزایای خرید این نرم افزار امنیتی را با تشریح عناوین برشمرده ایم، با مطالعه کامل این متن، از جزئیات محصولی که خریداری می کنید و کیفیت بالای امنیتی که به شما ارائه خواهد شد، به خوبی آگاه خواهید شد.

 • امنیت: محافظت در برابر انواع ویروس، جاسوس افزارها و تمامی انواع تهدید های موجود در دنیای وب و اینترنت

روزانه صدها هزار مورد از اقلام جدید بدافزارها و تهدیدات اینترنتی توسط مجرمان سایبری در دنیای آنلاین منتشر می شود. به همین دلیل است که سیستم امنیت ابری Kaspersky Internet Security به طور پیوسته به توان دفاعی کاربران در برابر بدافزارها و تهدیدات اینترنتی می افزاید. این محصول امنیتی همچنین بنرها تبلیغاتی خطرناک را مسدود می کند و به شما توانایی مسدود کردن پیام های هرزنامه را ارائه خواهد داد.

 • PC، Mac و موبایل: امنیت برای چند دستگاه با خرید تنها یک لایسنس

استفاده از هر دستگاهی در کنار مزایای بیشتر، می تواند امنیت شما را در معرض مخاطرات بیشتری قرار دهد. بنابر این Kaspersky Internet Security – multi-device 2017 به شما امکان ایمن کردن تمامی دستگاه ها را می دهد و در عین حال امکان قفل کردن، حذف کردن و حتی ردیابی دستگاه موبایل یا تبلت، هنگامی که مفقود شده اند را خواهید داشت.

 • حریم خصوصی: دفاع از شما در برابر Phishing، جاسوسی و ردیابی فعالیتهای آنلاین

اجازه نمی دهد که جاسوس ها و فیشرها اطلاعات محرمانه شما را بدزدند. Kaspersky Internet Security – multi-device به شما در محافظت از اطلاعات شخصی کمک می کند و مانع از مانیتور شدن فعالیت های آنلاین شما می شود، استفاده غیرمجاز از وب کم شما را مسدود می کند و در یک شبکه عمومی، از شما محافظت می کند.

 • پول: افزایش امنیت هنگام خرید آنلاین یا فعالیت های بانکی

کلاهبرداران به طور مداوم در اندیشه سرقت پول شما هستند. بنابر این فناوری جدید و منحصر به فرد Safe Money به شما در محافظت از سرمایه و جزئیات حسابهایتان کمک می کند تا مجرمان سایبری قادر به دزدی از شما نباشند.

 • کنترل والدین: کمک به والدین برای محافظت از بچه ها در مورد مخاطرات دنیای آنلاین

به دلیل اینکه کودکان، در مورد طیف گسترده ای از مطالب موجود در دنیای آنلاین، آسیب پذیری بیشتری دارند، ویژگیهای منحصر به فرد Parental Control یا نظارت والدین به والدین کمک می کند که بچه ها را از مواجهه با خطرات بسیار دنیای آنلاین بر حذر دارند، وب سایت های نامناسب را مسدود کنند و حتی به پیام های بچه هایشان در شبکه های اجتماعی نظارت کنند.

 • کارآیی: کارآیی دستگاه های شما را به حداکثر توانشان می رساند

امنیت نباید باعث کند شدن سیستم و پایین آمدن عملکرد شما شود. بنابر این به لطف تکنولوژی بسیار مدرن Kaspersky Internet Security – multi-device 2017، همه فعالیت ها در پشت صحنه انجام می شود تا هنگام کار با رایانه، موبایل و تبلت، احساس مزاحمت از جانب نرم افزار امنیتی نداشته باشید و همه چیز در زندگی شلوغ امروزی، در نهایت آرامش انجام گیرد.

 • سادگی: ساده کردن پیچیدگی های امنیت و امکان نظارت آنلاین در نهایت سهولت

در دنیای امروزی، هیچ کس اعصاب وقت تلف کردن برای تنظیمات پیچیده امنیتی را ندارد. به همین دلیل با خرید Kaspersky Internet Security – multi-device 2017 یک حساب کاربری My Kaspersky به رایگان به کاربران ارائه می دهد تا مدیریت امنیت از هر نقطه جهان به صورت آنلاین و در نهایت سهولت، صورت گیرد.

برای ایمن شدن، همین حالا اقدام کن...

بالاترین سطح امنیت، پیشگیری است، شاید تنها لحظه ای بعد خیلی دیر باشد!!!