مشخصات Malwarebytes 3.0 Premium

۴ اسف ۱۳۹۵ بدون دیدگاه مشخصات آنتی ویروس ها

معرفی آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium

آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium
آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium

به هر دلیلی ممکن است حتی از معروف ترین آنتی ویروس ها هم پاسخ دلخواهتان را دریافت نکنید. ممکن است آنتی ویروس محبوب شما با آن هیکل یغور از پس پیدا کردن چیزی که حدس می زنید یک جایی پنهان شده باشد، برنیاید. سیستم شما کند و ناکارآمد شده و هیچ بدافزاری پیدا نمی شود. اما حستان می گوید که یک چیزی هست. ممکن است آنتی ویروس دلخواه شما از پس پیدا کردن آن چیز بربیاید، اما با آن سخت گیری همه جانبه اش، تا همه چیز را حسابی اسکن نکند شما را به نتیجه نرساند. شاید شما گاهی به دنبال یک راه حل جایگزین و گاهی به دنبال یک راه حل کمکی در کنار آنتی ویروس خود باشید.

دنیای تکنولوژی دنیای گسترده ایست. هراس از آلوده شدن به بدافزارهای گوناگون، اصلی ترین دلیل خرید محصولات ضد بدافزاری است. در کنار محصولات پیشرفته و متعارفی که می شناسید، محصولات کم حجم و تخصصی از نسل های جدیدتر فناوری های امنیتی هستند که با سرعتی خیره کننده مشغول در نوردیدن بازار رقابت سنگین محصولات امنیتی هستند. آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium یکی از این رقبای تازه نفس و چالاک عرصه محصولات امنیتی است.

ما در ویروس کش ابایی از بررسی، نصب و تست محصولات امنیتی مختلف نداریم. هیچ محصولی را به محصولات دیگر برتری نمی دهیم و توصیه نمی کنیم و بدون تعصب کلیه وجوه برتری و ضعف نرم افزارهای امنیتی را بازگو می کنیم. اعتقاد ما بر این است که بعد از مطالعه مشخصات کامل، دیگر تصمیم بر عهده خریدار است و ما به آن احترام می گذاریم. سعی می کنیم از منابع اصلی، مشخصات محصولات را ترجمه کنیم تا استناد شما به منابع دست اول و دقیق باشد. حالا این شما و این مشخصات Malwarebytes 3.0 Premium تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

مشخصات Malwarebytes 3.0 Premium

مشخصات Malwarebytes 3.0 Premium
مشخصات Malwarebytes 3.0 Premium

از هر مرجعی که اقدام به خرید لایسنس Malwarebytes 3.0 Premium می کنید بهتر است ابتدا مشخصات آن را کاملا مطالعه کنید. Malwarebytes 3.0 Premium مدعی است که در آخرین نسخه، بسیار هوشمندتر و قوی تر شده است و باعث منسوخ شدن آنچه آنتی ویروس می شناسیم خواهد شد. چهار لایه امنیتی فوق دقیق در این نرم افزار امنیتی پیش بینی و تعبیه شده است تا با بهره گیری از تکنولوژی در هم کوبیدن انواع بدافزار، تشخیص بسیار هوشمندتر و محافظت تخصصی ضد باج افزار به امنیتی که در جستجوی آن هستید دست یابید.

Malwarebytes 3.0 Premium؛ چهار برابر قویتر، چهار برابر سریعتر

Malwarebytes 3.0 Premium؛ چهار برابر قویتر، چهار برابر سریعتر
Malwarebytes 3.0 Premium؛ چهار برابر قویتر، چهار برابر سریعتر

مهندسین Malwarebytes بهترین فناوری های مقابله با پیشرفته ترین تهدیدات دنیای تکنولوژی را باز بهتر کرده و بهبود بخشیده اند! به طور کلی اگر بخواهیم فعالیت های محصولات امنیتی را در چهار حیطه کلی خلاصه کنیم، Malwarebytes 3.0 Premium با چهار ماژول مبارزه با بدافزار، تجهیز شده است.

 • ضد بدافزار
 • ضد باج افزار
 • ضد سوءاستفاده و بهره برداری غیرمجاز
 • محافظت در برابر وب سایت های تهدیدآمیز

شما همه مزایای تشخیص، محافظت و حذف بدافزار را در یک بسته Malwarebytes 3.0 Premium به صورت یکجا خواهید داشت، دیگر از خرید آنتی ویروس های قدیمی می توانید دست بردارید.

Malwarebytes 3.0 Premium نخستین محصول از راهکارهای جایگزین آنتی ویروس است. این محصول اولین در نوع خویش، برای کاربران خانگی است که با چهار ماژولی که ذکر کردیم، شما را در برابر تمامی تهدیدات، محافظت می کند.

توانایی های Malwarebytes 3.0 Premium

توانایی های Malwarebytes 3.0 Premium
توانایی های Malwarebytes 3.0 Premium

ما سعی می کنیم در این بخش، توانمندیها و ویژگیهای بارز آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium را در چند دسته بندی خلاصه کنیم. بدیهی است اگر بخواهیم جزئیات هر بخش را بسط دهیم، لیست طولانی تر نیز خواهد شد، فعلا بدانید که هر بخش شامل زیربخش هایی است که هریک در جای خود، به لحاظ ارزش امنیتی، درجه بالایی دارند.

محافظت از شما در برابر تهدیدات پیشرفته

تشخیص و حذف Malware به صورت بلادرنگ به کمک فناوری پیشرفته ضد بدافزار، ضد جاسوس افزار و ضد روت کیت انجام می گیرد. اسکن برای شناسایی جدیدترین و خطرناک ترین تهدیدات، به صورت خودکار صورت می گیرد، بنابر این شما در امنیت و محافظت کامل هستید، حتی بدون اینکه بدانید یا درباره اش بیندیشید.

محافظت از شما در برابر عملکرد برنامه های شما بر ضد شما

احتمالا تیتر این بخش برای برخی از شما عجیب است. اما اگر از دنبال کنندگان مطالب آموزشی ویروس کش هستید، می دانید که این از محتمل ترین فرضیه ها برای آسیب رساندن به شماست. می توان گفت که Malwarebytes 3.0 Premium مرورگر و نرم افزارهای شما را در ۴ لایه امنیتی بسته بندی می کند تا از انواع حملاتی که با بهره گیری از آسیب پذیری نرم افزارها یا مرورگر اتفاق می افتد جلوگیری شود.

اسکن سریع تر، اسکن هوشمندانه تر

حالت ابراسکن رعد و برقی (Lightning-fast Hyper Scan mode) تنها تهدیداتی که در لحظه جاری فعالند را هدف می گیرد. تجزیه و تحلیل سیستم در این حالت بسیار سریعتر است اما کماکان به پاسخ های کاملی برای کشف تهدیدات خواهیم رسید. اسکن کامل در پس زمینه، هنگام انجام بازی های دلخواهتان صورت خواهد گرفت.

محافظت از فایل های شما در برابر قفل شدن و باج گیری

باج افزارهای شناخته شده یا ناشناخته با کمک فناوری پیشگام نسل جدید ، مسدود می شوند تا به صورت فعالانه، همه فایل های شما در برابر همه تهدیدات محافظت شوند. این یک دفاع کامل و قدرتمند در برابر باج افزارهاست و به یک ابزار ساده رمزگشایی تهدیدات خلاصه نشده است. بنابر این شما از حملات باج افزارهای فردا، از همین امروز ایمن خواهید بود.

محافظت از شما در برابر وب سایت های جعلی و آلوده

هرگونه راه تماس با وب سایت های جعلی و لینک های بدافزاری، شناسایی و مسدود خواهد شد. شما در برابر هرگونه احتمال دانلود بدافزار، تلاش برای هک وتبلیغات آلوده با امنیتی فراتر از تصورتان محافظت خواهید شد. نگران بخش های آلوده، تهدید آمیز یا پر مخاطره در دنیای اینترنت بودید؟! خوب دیگر نگران نباشید!

امکانات آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium در یک نگاه
امکانات آنتی ویروس Malwarebytes 3.0 Premium در یک نگاه

Malwarebytes 3.0 در دو نسخه وجود دارد که البته در هنگام دانلود، شما تمام مزایای Malwarebytes 3.0 Premium را در اختیار خواهید داشت، اما بعد از ۱۴ روز، توانایی های نرم افزار به یک نسخه خیلی محدود شده تغییر می کند. پس با خرید لایسنس Malwarebytes 3.0 Premium دیگر نگران این مشکل نخواهید بود. موارد زیر تنها ۱۴ روز بین نسخه رایگان و Premium مشترک هستند، پس از آن، موارد ۱ تا ۴ تنها با خرید لایسنس Malwarebytes قابل استفاده اند اما موارد ۵ و ۶ بعد از ۱۴ روز نیز کماکان قابل استفاده هستند.

 1. محافظت بلادرنگ

تشخیص بدافزار به صورت خودکار قبل از بروز هرگونه آلودگی.

 1. ضد سوءاستفاده

مراقبت از آسیب پذیری سیستم و نرم افزارها در برابر حملات سوء استفاده.

 1. ضد باج افزار

قبل از به گروگان گرفتن اطلاعات، در برابر حملات باج افزاری محافظت می شوید.

 1. محافظت در برابر وب سایت های خرابکارانه

محافظت در برابر دسترسی به وب سایت های خرابکارانه یا دسترسی از سوی وب سایت های خرابکارانه

 1. ضد بدافزار- ضد جاسوس افزار

تشخیص و حذف بدافزارها و تهدیدات پیشرفته

 1. ضد روت کیت

حذف rootkit و ترمیم فایل های آسیب دیده

صحبت های کاربرانی از CNET و Amazon درباره Malwarebytes 3.0 Premium

اسیر یه بدافزار خفن شده بودم! هرکاری لازم بود کردم و دیگه داشتم تسلیم می شدم. Malwarebytes رو به عنوان آخرین گزینه امتحان کردم. مشکل Reboot برطرف شد!!! هر پنی پولی که واسش دادم حلالش باشه!

sldrennan1
CNET

نسخه Premium را تهیه کردم و آن را به شدت توصیه می کنم. شما هر روز از آن در آرامش خاطر کامل استفاده خواهید کرد، بدون توجه به اینکه راهکارهای های امنیتی دیگری در سیستم شما وجود داشته باشد.

Techgirl
Amazon.com

award_avtest
award_bbb
award_cnet
award_opswat
award_westcoastlabs

جوایز Malwarebytes

سیستم مورد نیاز برای Malwarebytes 3.0 Premium

نیازهای نرم افزاری

 • ویندوز ۱۰ (۳۲/۶۴-bit)
 • ویندوز ۸.۱ (۳۲/۶۴-bit)
 • ویندوز ۸ (۳۲/۶۴-bit)
 • ویندوز ۷ (۳۲/۶۴-bit)
 • ویندوز ویست، سرویس پک یک به بالا (۳۲/۶۴-bit)
 • ویندوز XP سرویس پک ۳ به بالا و تنها نسخه ۳۲ بیتی
 • اتصال اینترنت فعال

نیازهای سخت افزاری

 • CPU با قدرت ۸۰۰ مگا هرتز به بالا و تکنولوژی SSE2
 • ۲۰۴۸ مگابایت رم برای سیستم عامل ۶۴ بیتی، ۱۰۲۴ مگابایت رم برای سیستم عامل ۳۲ بیتی یه استثنای ویندوز XP (512MB)
 • ۲۵۰ مگابایت فضای خالی هارد
 • وضوح تصویر ۱۰۲۴×۷۶۸ به بالا
برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 22 = 25