سوالات متداول

پرسش های متداول کاربران

در اینجا سعی شده است که به برخی از پر تکرار ترین سوالات کاربران محترم در مورد آنتی ویروسهای ارائه شده پاسخ داده شود و ابهاماتی را که بخصوص قبل از خرید در ذهن کاربران مطرح می شود را بر طرف نماید.
  آیا نصب آنتی ویروس، ویندوز را سنگین می کند ؟

  این که یک آنتی ویروس کارکرد دستگاه شما را کند می کند یا خیر، بیشتر بستگی به آنتی ویروسی دارد که نصب می کنید. در دنیا تست های کاملا حرفه ای و با شرایط یکسان بین آنتی ویروسهای مختلف از نظر میزان باری که بر دستگاه وارد می کنند، انجام شده و می شود و نتایج آن به صورت مقالات و نمودارهای حرفه ای منتشر می شود. در اینجا خلاصه ای از نتایج را برای شما بازگو می نماییم.
  برای مثال ESET ورژن ۹ محصول سبک و قابل قبولی است. Kaspersky ورژن ۲۰۱۶ یک مقدار کند کار کی کند ولی در ورژن ۲۰۱۷ این نقص برطرف شده است. Malwarebytes فوق العاده سبک است البته نسخه پرمیوم و کارآمد آن به نسبت آنتی ویروسهای دیگر بسیار گران تر می باشد. آنتی ویروس Bit defender با توجه به آزمون های اخیر خیلی سنگین است. Avira از نظر فشار روی دستگاه در حد وسط موارد بالا قرار دارد. AVAST و AVG هم به نسبت دو آنتی ویروس ذکر شده یعنی ایست و کسپراسکی کمی سنگین تر هستند.

  به زودی اطلاعات کارشناسی و دقیق راجع به این مطلب در سایت قرار داده خواهد شد.

  آیا این لایسنس ها اورجینال (اصلی) هستند؟

  در دنیا ورژنهای مختلفی از لایسنس برای یک محصول امنیتی خانگی منتشر می شود. لایسنس های Global که در همه دنیا اکتیو می شوند. لایسنس Regional که فقط در یک منطقه خاص اکتیو می شود و معمولا روش شناسایی آن ip دستگاهی است که آنتی ویروس روی آن نصب است. لایسنس OEM که برای فروش مستقیم به کاربر منتشر نمی شود و در اختیار فروشندگان دستگاههای رایانه ای و یا به صورت باندل با محصولات دیگر به دست کاربران می رسد. در سایت ویروس کش ممکن است انواع این لایسنس ها به فروش برسد و همه آنها اوریجینال بوده و در برخی محصولات مثل ESET که در بازار دارای برخی شبهات شده است ، گارانتی بازگشت وجه یکساله قرار داده شده است.

  آخرین نسخه نرم افزارها را از کجا دریافت کنم؟

  برای دریافت آخرین نسخه محصول خریداری شده به مرکز دانلود سایت مراجعه فرمایید.

  آیا برای ثبت لایسنس و اکتیو کردن نرم افزار آموزشی میدهید؟

  بله. تیم پشتیبانی در ساعات اداری از طریق شماره تلفن پشتیبانی درج شده در بالای سایت و همچنین شماره تلگرام مندرج در صفحه تماس پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود و در صورت نیاز با نرم افزار پشتیبانی Team Viewer به دستگاه شما متصل و عملیات نصب و اکتیو سازی را برای شما انجام خواهند داد.

  ضمنا به زودی ویدیو های آموزش نصب و راه اندازی هم در سایت منتشر خواهد شد.

  شرایط پشتیبانی چگونه است؟

  پشتیبانی به صورت تلفنی ، تلگرام و با اتصال ریموت به وسیله نرم افزار  TeamViewer انجام می شود. شماره های تماس در صفحه تماس با ما و نرم افزار پشتیبانی در صفحه دانلود سایت در قسمت دانلود نرم افزارهای مرتبط قابل دریافت می باشد.